Ö Z B A Y H U K U K

Kanunlar kıyafet gibi olmalı. Hizmet ettikleri insanlara uyacak şekilde yapılmalıdır.

Clarence Darrow

Özbay Hukuk Danışmanlık Bürosuna Hoşgeldiniz

Eğitim öğretim hayatına Antalya’da başlayan Avukat İlknur ÖZBAY hukuk eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamış staj eğitimi sonrasında Antalya Barosuna bağlı serbest avukat olarak mesleki kariyerine başlamıştır.

Hukuk Fakültesi'nde ki eğitim sürecinde, bir hukukçunun hukuk dışındaki diğer bilim dallarında da bilgi sahibi olmasının öneminin farkında olan Av. İlknur ÖZBAY, Hukuk Fakültesi eğitiminin yanı sıra Anadolu Üniversitesi'nce sağlanan ikinci üniversite imkanından faydalanarak Anadolu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Programı'na kaydolmuş ve İktisat Fakültesi'nden de mezun olmuştur.

Hukuk alanları ile ilgili olarak pek çok meslek içi eğitim programına katılan Avukat İlknur ÖZBAY, başta ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku, kat karşılığı inşaat, kira ve tahliye, izale-i şüyu, tapu iptal ve tescil, aile hukuku, marka hukuku davaları olmak üzere özel hukukun pek çok alanında müvekkil ve danışanlarına hukuki hizmet vermektedir.   

Hukukun tüm dallarında avukatlık ve danışmanlık hizmeti veren Özbay Hukuk Danışmanlık'ın hukuki hizmeti; ticari veya bireysel ilişkilerin kurulmasından evvel, gelecekte doğması muhtemel olabilecek hukuki uyuşmazlıklara engel olabilme noktasında başlamaktadır.

Uyuşmazlığın doğmasından itibaren kısa sürede en az masrafla çözüme kavuşmayı hedefleyen hukuk büromuz, müvekkil haklarının korunabilmesi ve hakkın adalete uygun bir biçimde dağıtılabilmesi bakımından dava aşamalarında profesyonel bir danışmanlık ve hukuki yardım hizmeti vermektedir.

Antalya'da bulunan Özbay Hukuk Danışmanlık, İstanbul, Ankara, Konya ve Aksaray başta olmak üzere çözüm ortaklarıyla beraber Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.